sobota 4. dubna 2015

Koncert

Jsem tady s dalším příspěvkem tentokrát z hudební branže. Už od Vánoc jsem měla koupený lístek na koncert Ondry Brzobohatého a jeho kapely, netrpělivě jsem čekala až bude to ono datum a my konečně půjdeme. Oplatilo se a opravdu před dvěma týdny byl v Beskydském divadle v Novém Jičíně, i přes předešle dopravní problémy tak přece jen dojel i s kapelou. Koncert byl úžasný, skvělý a dokonalý. Na konci při přidávání písniček dokonce tančilo celé divadlo, tak že si umíte představit jak byla skvělá atmosféra. Kdo ho neviděl naživo vřele doporučuji, opravdu to stojí za to. 
Na tuto událost jsem si oblékla nově koupené bordó šaty s dlouhým rukávem, které jsem ukořistila ve slevách v Zaře. K tomu tygrované lodičky od Bati, také kožešinu stejného vzoru, kterou jsem dostala na Vánoce a vyčesané vlasy a mohlo se jít. 
Mějte krásné velikonoční svátky :). 
I'm here with another contribution this time from the music industry . Since Christmas , I had bought a ticket for the concert Brzobohatého Ondřeje and his band , I waited impatiently until the date to it and we finally go . Retaliated with a truly two weeks ago in Beskydský Theatre in Novy Jicin , despite previously traffic problems and still finished with the band. The concert was amazing , wonderful and perfect. At the end when adding songs even danced across the theater , so that you can imagine how it was a great atmosphere . Who has seen him live , I highly recommend , it's really worth it .
At this event, I put newly purchased burgundy dress with long sleeves that I had captured in discounts in Zara . This tiger boats from Bata , also fur same pattern , which I got for Christmas and teased hair and could go .
Have a great Easter :) .

Šaty Zara, kožešina Tonak, boty Baťa, náhrdelník New Yorker, kabelka Elle
Zara dress , fur Tonak , Bata shoes , necklace New Yorker , Elle handbag

2 komentáře:

  1. Moc ti to sluselo a vypadas narambe spokojene. Materstvi a obcas propustka ti vylozene slusi!

    OdpovědětVymazat
  2. Zvu vás všechny na giveaway, ve které můžete vyhrát úžasné sérum na řasy určené pro zhuštění, prodloužení a větší objem řas :-).

    OdpovědětVymazat

Děkuji všem za komentáře