Styl a přehlídky

Měsíc přehlídek završila Paříž - Chanel, Dior, Lanvin, Louis Vuitton, Hermés, Givenchy a Yves Saint Laurent, Alexander McQueen

Dior podzim - zima 2012/2013      
Dior podzim - zima 2012/2013
Dior podzim - zima 2012/2013
Louis Vuitton podzim - zima 2012/2013
Louis Vuitton podzim - zima 2012/2013
Louis Vuitton podzim - zima 2012/2013
Chanel podzim - zima 2012/2013
Chanel podzim - zima 2012/2013Chanel podzim - zima 2012/2013

Alexander McQueen podzim - zima 2012/2013
Alexander McQueen podzim - zima 2012/2013Alexander McQueen podzim - zima 2012/2013


-----------------------------------------------------------------
Další přehlídka - tentokrát o nádherné značky Chanel (Haute Couture 2012), je tak elegantní a ženská, že by se měla dostat i mezi nás smrtelníky, ženská móda na ženách moc chybí, je to teď spíš armáda jeansu a sportovních oblečení, bohužel. Tak pokochejte se: 
Next show - this time with a beautiful Chanel (Haute Couture 2012), is so elegant and feminine, she should get among us mortals, women's fashion women lack power, it is now more army jeans and sports clothes, unfortunately. So take in:--------------------------------------------------------------
Blanka Matragi a její přehlídka HAUTE COUTURE 2012, je to nádhera: 
Blanka and her show Matragi HAUTE COUTURE 2012, it was beautiful:
Model z kolekce Haute Couture 2012 od návrhářky Blanky Matragi.
 Haute Couture 2012 Blanka Matragi.

Blanka-Matragi_001_Haute-Couture-2012 Blanka-Matragi_002_Haute-Couture-2012 Blanka-Matragi_003_Haute-Couture-2012 Blanka-Matragi_004_Haute-Couture-2012
Blanka-Matragi_005_Haute-Couture-2012 Blanka-Matragi_006_Haute-Couture-2012 Blanka-Matragi_007_Haute-Couture-2012 Blanka-Matragi_008_Haute-Couture-2012
Blanka-Matragi_009_Haute-Couture-2012 Blanka-Matragi_010_Haute-Couture-2012 Blanka-Matragi_011_Haute-Couture-2012 Blanka-Matragi_012_Haute-Couture-2012-----------------------------------------------------------------
Jarní H&M pro ženy:
H & M Spring for Women:
HM_009_lookbook-woman-spring-2012HM_011_lookbook-woman-spring-2012HM_012_lookbook-woman-spring-2012HM_015_lookbook-woman-spring-2012
Moc pěkné barevné kombinace se na jaro chystají u této značky, základem je bílá, doplněná vždy nějakou výraznou sytou barvou, oranžová, fialová, modrá, zelenkavá, žlutá, máme se na co těšit, moc veselé kombinace s nádechem retro střihů jak kalhot, tak šatů i kostýmků, už se těším, vy taky? 
Very nice color combination is going to spring for this brand, the foundation is white, always complemented by a strong rich color, orange, purple, blue, greenish yellow, we have to look forward, very funny combination with a touch of retro cuts both pants and dresses and suits, i look forward, you, too?
------------------------------------------------------------------------
Anglická krajka pro Louis Vuitton ...
English lace for Louis Vuitton ...


tady je mini ukázka z jarně laděné přehlídky, moc mě zaujal střih šatů a sak, je to retro vzhled, který se zase vrací, ale v dobrém slova smyslu, při pohledu na tyto fotky se ocitám v oblasti St. Tropez a filmů s bláznivým četníkem : ))), dýchá z toho pohoda, jemná elegance, hlavně každý model dělá ženu ženou a to je v dnešní době moc důležité, protože mám pocit, že na to dámy hodně zapomínají ...
Here is an example from the spring mini-tuned the show, I was intrigued by the power cut dresses and jackets, it's retro look, which in turn returns, but in a good way, looking at these photos I find myself on Wed Tropez and movies with crazy policeman:))), of which breathes comfort, subtle elegance, especially each model makes a woman a woman and it is nowadays very important because I think a lot of ladies forget ...

Dostala jsem předčasně vánoční dárek : ))), mobil HTC Sensation, z toho budu publikovat fotky s větší kvalitou, prosím ukázka : )))
I got a early Christmas gift:))), mobile HTC Sensation, of which I will publish more quality photos, please sample:)))


------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Miranda Kerr v podprsence Victoria`s Secret za 2,5 milionu $.

Ano, známá značka Victoria's Secret, která je proslulá na celém světě, tady jsem vám chtěla ukázat pár fotek z této očekávané přehlídky, která byla nedávno v New Yorku. 
Z vlastní zkušenosti, můžu jedině doporučit, mám několik kousků této andělské značky, opravdu kvalitní materiály, jak kalhotek, tak podprsenek. Poštěstilo se mi je přímo koupit v originál obchodu vyzdobeném převážně růžovou barvou a fotkami modelek, mezi nimi i Karolíny Kurkové v New Yorku, kde jsem byla před 4 lety u kamarádky. Od té doby tuto značku velmi sleduji a snažím se vždy si aspoň jednou za rok od ní něco koupit. Velmi mě potěšil jejich styl navrhování spodního prádla jako takového, převážně různobarevné varianty, proužků a všemožných vzorů na kalhotkách a domácím oblečení a pyžam. Je velmi kvalitní. Bohužel pro nás, tato značka nemá u nás zastoupení v kamenném obchodě, tak je jedině možné si to objednat přes internet, což je webová stránka www.victoriassecret.com a nebo si něco koupit v cizině. Jen se podívejte na ty skvosty, hlavně tento poslední. 
Vřele doporučuji : ))))

Yes, well-known brand Victoria's Secret, which is famous throughout the world, here I want to show you some photos from that expected of the show, which was recently in New York.
From my own experience, I can only recommend, I have several pieces of angel brand, really high-quality materials, as panties and bras. Fortunately, I buy them directly in the original trade decorated mostly pink and photos of models, including Karolina Kurkova in New York, where I was 4 years ago with friends. Since then, the very brand watch and try to always have at least once a year to buy something from her. I am very pleased with their designing style underwear as such, mostly variants of different colors, stripes and patterns on all sorts of panties and homemade clothes and pajamas. It is very good. Unfortunately for us, this brand is not represented here in our store, so it is only possible to order it over the Internet, a website www.victoriassecret.com or buy something abroad. Just look at these gems, especially the last.
Highly recommended:))))
Charitativní přehlídka Fashion for Kids 2011Evolution

Na začátku listopadu proběhla charitativní módní přehlídka Fashion for Kids 2011 Evolution pro Nadaci Terezy Maxové, vše proběhlo v Obecní domě v Praze.
Nemohla jsem tuto přehlídku zhlédnout osobně, ale online na internetu a webové stránce portálu OnaDnes. Mohu říct, že mě nejprve velmi mile překvapilo a uchvátilo, jak byl přenos kvalitní a čistý, připadala jsem si, jako bych tam přímo byla, vše uváděl všem známý Martin Pyco Rausch.
Publikovala se kolekce módního domu MISSONI, Klára Nademlýnská a Aňa Geislerová.
Nejvíc co mi přišlo nositelné a nejblíže mému vkusu zaměřenému na módu klasické elegance, trochu retro, možná i staré Anglie, byla kolekce Ani Geislerové, už nějakou dobu její tvorbu sleduji, sice žádný kousek od ní nemám, ale moc se mi líbí její styl a nápady, hodně se podobá mému. Klasická nositelná móda z dobrých materiálů.
Jako hlavním hřebem večera byla bývala top modelka Pavlína Pořízková, která momentálně žije  v Americe, moc mě překvapilo jak z ní čiší energie, vůbec na ní není poznat věk a jako jediná z modelek byla uvolněná a užívala si to s úsměvem. (Napsala i bomba knihu Léto modelky – doporučuji)
Nemohu zapomenout na nádhernou Terezu Maxovou, kterou obdivuji už od útlého věku, je krásným důkazem toho, že žena může být šťastná s druhým mužem a být spokojená s třemi dětmi, moc jít to slušelo, nikdo by neřekl, že byla nedávno těhotná, opravdu fit a jako jediné věřím, že peníze pro charitu, jdou opravdu tam, kde jsou potřeba.
Ještě jednou děkuji za moc pěkný zážitek, vůbec mi nevadilo, že byl doma a né  v centru dění, ale díky OnaDnes jsem byla jakože přímo tam : ))), díky ještě jednou …
Charity Fashion Show for Kids 2011Evolution
At the beginning of November the charity fashion show Fashion for Kids 2011 Evolution of the Tereza Maxová, all held in the Municipal House in Prague.
I could not watch this show in person, but online on the Internet and Web Site OnaDnes. I can say that my first very pleasantly surprised and impressed, as was the transfer of high-quality and clean, I felt like I was right there, all known to all featured Pyco Martin Rausch.
Has published a collection of the fashion house Missoni, and Ana Clara Nademlýnská Geislerová.
What I found most wearable and closest to my taste focused on fashion classic elegance, a little retro, maybe even old England, the collection was not even Geislerová, for some time watching her work, does not have a piece of it, but I really like her style and ideas, much like mine. The classic wearable fashion from good materials.
As a major highlight of the evening would have been top model Pavlina Porizkova, who now lives in America, I'm surprised how it radiates energy at all to get to know her age and not only one of the models was relaxed and enjoyed it with a smile. (He also wrote a book bomb Summer models - recommended)
I can not forget the beautiful Teresa Maxová you admire from a very early age, is a beautiful proof that a woman can be happy with another man and be happy with three children, it looked pretty much go, no one would say that she was recently pregnant, really fit and the only one I trust that the money for charity, truly go where they are needed.
Thanks again for a very nice experience, I did not mind at all that he was at home and not in the center of the action, but thanks OnaDnes truly as I was right there:))), thanks again ...

Fashion for Kids 2011 - Pavlína Pořízková, Theresa Missoni a Tereza Maxová v
Prague Fashion WeekendV září proběhl druhý ročník fashion weekendu v Praze, na kterém jsem měla tu čest být. Začátek byl v sobotu po obědě, celou akcí provázela Klára Výtisková. 


Program : 


SOBOTA 24.9.2011
14:30           Prezentace módních návrhářů:

                Zuzana Bottkova, Brice Mensah,

                Miroslava Talavaškova, Gianni Di Leo,

                Hana Sedlačkova, Eva Berankova,

                Zuzana Vesela, Taňa Havličkova, Mimi Lan..

16:00           Prezentace módních návrhářů:

                Hana Havelkova, E.daniely, Jaroslava Prochazkova,

                Beata Rajska, Martina Nevařilova,Tatiana                     Kovařikova,Ivana Follova. 

20:00           GALA FASHION SHOW

                francouzske značky

                NINA RICCI PARIS by Obsession 

                kolekce podzim / zima 2011

                        NEDĚLE 25.9.2011

14:30       Přehlídka kolekcí světových značek
                Bogner, Airfield, Pietro Brunelli,
                Anima Tua, Class Roberto Cavalli, Magic Child


16:00       Přehlídka kolekcí světových značek:
                Diesel, iBlues, Marella, Liu Jo, PINKO,
                Corneliani, Victor & Rolf, by Obsession


17:00       Přehlídka vítěze New Fresh Style.

17:15       Závěrečné defilé.


JAN KŇOUREK
concept & umělecká režie


režie:
Lenka Vinická


Doprovodné programy:
Mário Sečkár


Nám se podařilo být na skoro celé sobotní show, sezení bylo rozděleno do sektorů, sektor C, byl zdarma, tak stačilo chvilku počkat, než někdo odejde ze svého místa a rázem jsme měli možnost sedět přímo u mola v první řadě, což byl nejlepší zážitek. Počasí vyšlo nádherné, i když na Pařížské ulici je převážně stín díky okolním domům, na to že to byl skoro konec září, to vyšlo úchvatně, tolik lidí jsem na Pařížské nikdy neviděla : ))), dlouhé molo 80 metrů byla opravdu pravda od Staromáku až po první dělící ulici na Pařížské, u dělící ulice, bylo zázemí přehlídky obrovské stany na převlečení a kosmetiku, taky tam byly stánky kosmetických značek a zdarma kohokoliv namalovali, bohužel jsem to nestihla. 
Celkový dojem byl moc fajn a hodně jsem si to tam užila, jen si příště nespojím fashion s prohlídkou Prahy, obojí nejde pojmout a něco musíte ošidit, já bohužel musela fashion, což mě hodně mrzelo, ale jinak bylo opravdu skvěle, doporučuji si počkat na další ročník, určitě bude : ))) děkuji 
Prague Fashion WeekendIn September, held the second annual Fashion weekend in Prague, where I had the honor to be. The beginning was on Saturday after lunch, the whole event was accompanied by Klara Vytisková.Program:Saturday, September 24, 201114:30 Presentation of fashion designers:
                
Susan Bottkova, Brice Mensah,
                
Miroslav Talavaškova, Gianni Di Leo,
                
Hana Sedláčková, Eva Lamb,
                
Zuzana Vesela, Tana Havlickova, Mimi Lan ..16:00 Presentation of fashion designers:
                
Hana Havelkova, E.daniely, Jaroslav Prochazkova,
                
Beata Rajska, Martin Nevařilová, Kovarikova Tatiana, Ivana.20:00 GALA FASHION SHOW
                
French brand
                
PARIS by Nina Ricci Obsession
                
Autumn / winter 2011

Sunday, September 25, 201114:30 Parade collection of international brands
                
Bogner, Airfield, Pietro Brunelli,
                
Anima Tua, Class Roberto Cavalli, Magic Child16:00 The show collections of brands:
                
Diesel iBlues, Marella, Liu Jo, PINK,
                
Corneliani, Victor & Rolf, the Obsession17:00 The show winner Fresh New Style.17:15 Final parade.

JAN Kňourekconcept & art directionDirected by:Lenka VinickáAccompanying programs:Mário Sečkař

We managed to be on Saturday most of the show, the session was divided into sectors, Sector C, was free, so enough to wait for someone retires from his seat and suddenly we had the opportunity to sit right at the pier in the first place, which was the best experience . The weather was beautiful, albeit on the Paris street is largely due to shadow the surrounding houses, the fact that it was nearly the end of September, it came out wonderfully, so many people I never saw Paris:))), 80 m long pier was indeed the truth from the Old Town Square to the first partition on the streets of Paris, dividing the street parade was a huge base camp in a change of clothes and cosmetics, there were also stalls and free cosmetic brands whoever painted it, I missed it.The overall impression was very nice and I've enjoyed it there, just next to unite fashion with a tour of Prague, both absorb and not something you have to cheat, I unfortunately had to fashion, which makes me very sad, but otherwise it was really great, I recommend you wait for next year, will certainly be:))) thank you
Knihy
Zaměřila jsem se teď na čtení knížek o módě, protože se chci o tom dozvědět co nejvíce. Nejvíce nakupuji knihy v obchodě – Levné knihy, což opravdu není drahé a navíc tam mají velký výběr různých žánrů a často je obměňují.   
Doporučuji :
  •  Lexikon MÓDA v proměnách času od Sylvia Jonas
  • Ty boty musím mít od Paola Jacobbi
  •  Módní SALON Babylon od Imogen Edwards – Johnesová
  •  SEX VE MĚSTĚ od Candace Bushnellová
  •  CO CO CHANEL od Henry Gidel
Trochu z jiného žánru  - WILLIAM & KATE příběh lásky, Svatba století od Robert Jobson, možná si řeknete, že to je trochu klišé číst o princi, který má vše na co si vzpomene a teď i Kate, ale doporučuji si to přečíst, je to hodně o životě ve zlaté klícce a o dění okolo těch dvou, asi si řeknete, že je to jen hra o pohádce, ale ono to pohádka opravdu je, aby si princ vzal neurozenou dívku z lidu není zase tak obvyklá věc a situace, ale já mám hodně ráda romantiku a opravdovou lásku a z této knížky mi to tak opravu hodně vyzařuje, moc pěkně napsáno. Navíc Kate  beru jako symboliku nejen díky jménu Kate, ale je narozená v měsíci lednu, jako já, ona 9. 1. a já 12.1., jen se podívejte co dokázala i s urozeným princem, dokonale ho okouzlila, je přirozená, krásná, velmi hezky vždy oblečená, se stylem a vkusem. Nebudu se dál rozplývat, opravdu doporučuji přečíst a jen navrhnu, kéž by se takhle chovaly a oblíkaly dnešní mladé dívky a ženy, Kate je důkazem toho, že  i ona která by si mohla koupit nejdražší róby nakupuje v běžných řetězcích.


Časopisy:
Kupuji pravidelně 3 časopisy, módní ELLE, které opravdu kupuji každý měsíc a sbírám ho už několik let, myslím, že nemá v této kvalitě konkurenci, dále Instyle což vřele doporučuji a je o polovinu levnější než ELLE, jako třetí časopis Katka, opět to s mým jménem nemá nic víc společného, ale je velmi levná a vždy tam najdu fajn nápady, i o módě.

Jako bonus si někdy dovezu z dovolené nějaké cizí Vogue nebo ELLE, ale většinou Vogue …

BooksNow I focused on reading books about fashion, because I want to know about it as possible. Most books I buy in the store - Cheap books, which really is not expensive and there are also a large selection of different genres and often rotated.I recommend:

 
Lexicon FASHION Through the Ages by Sylvia JonasYou gotta have shoes from Paola Jacobbi
 
Fashion Babylon by Imogen SALON Edwards - Johnesová
 
Sex and the City Candace Bushnell from
 
CO CO CHANEL by Henry Giddel
 A bit of a different genre - WILLIAM & KATE love story, wedding of the century by Robert Jobson, you might say that it is a bit cliche to read a prince who has everything what you remember, and now Kate, but I recommend you read it, it is a lot about life in the golden cage and around those two events, perhaps you say, it's just a game of fairy tale, but it really is a fairy tale to get married commoner girl prince of the people is not so usual thing and situation, but I much like romance and true love this book and I'm so much repair radiates very well written. In addition, I take it as Kate only because of the symbolism of the name Kate, but is born in January, like me, she ninth First and I 1.12, just look what she's done with a noble prince, perfectly enchanted him, is natural, beautiful, always dressed very nicely, with style and taste. I will melt away, I really recommend to read and just suggest, may be behaving like this and oblíkaly today's young girls and women, Kate is proof that she that she could buy the most expensive dresses in ordinary shopping chains.Magazines:I buy regularly 3 magazines, ELLE fashion that really buy each month and collect it for several years, I think quality is in this competition, then I highly recommend Instyle which is half the price ELLE magazine as the third Kate, again with my name has nothing in common, but it is very cheap and always find good ideas there, as well as fashion.As a bonus, sometimes imported from a foreign holiday Vogue or Elle, Vogue, but mostly ...
1 komentář:

Děkuji všem za komentáře