neděle 5. února 2012

Dnešní den ...
Udělali jsem si s přítelem pohodičku a odpoledne vyrazili do mrazivého odpoledne (-16°C) na nákup a do shopping centra. Ano zase jsme šli nakupovat, i když jsem se dušovala, že budu šetřit, moc jsem to nepřehnala, ale aspoň dvě věci jsem si koupila. A to: tmavě modrou pumpučku na mýdlo od Mark & Spencer, jen za 59 Kč, už v ní mám krém na ruce a v H&M letní růžové kalhoty do pasu za 150 Kč. Oblékla jsem si poněkud tenké punčochy s mašličkama (ani nevím proč), zelené šaty a opět zelený kabát, nějak ho teď mám v oblibě. Stihli jsme i kafíčko a čokoládu v Tchibu, tak pro dnešek jsem moc spokojená. Taky jsem vám vyfotila úžasnou výlohu H&M. 
Hezký vstup do nového týdně vám všem!
Today ...
I made ​​a friend with happiness and in the afternoon went to chill in the afternoon (-16 ° C) for the purchase and shopping centers. Yes, we went shopping again, even though I swore that I would save, I nepřehnala much, but at least two things I bought. And this: dark blue pumpučku soap from Mark & ​​Spencer, just for 59 CZK, it was my hand cream and summer H & M pink trousers for CZK 150. I put a little thin stockings with bows (I do not know why), green dress and green coat again, somehow it now in my favor. We managed as well as coffee and chocolate in Tchibo, so for today I am very happy. I also took a picture you a wonderful window of H & M.
Nice start to the week you all!Čepice vintage, šála Gate, kabát šitý, rukavice croop, psaníčko Tommy Hilfiger, punčochy Gate, kozačky Baťa
Vintage hats, scarf Gate, stitched coat, gloves croop, Tommy Hilfiger purse, stockings Gate, Bata boots


                                    Prsten New Yorker, náramek Orsay
                                   Ring the New Yorker, Orsay bracelet

                                    Šaty On the France, pásek vintage 
                                    On the Dress France, vintage belt
3 komentáře:

Děkuji všem za komentáře