úterý 6. března 2012

Dnes jsem pojala pracovní den v zeleno - petrolejové kombinaci s černýma kozačkama a kabelkou. Ráno byl ještě mráz, tak jsem zatím kabát neodložila a odpoledne sice sluníčko bylo, ale docela klamalo, byl i studený vítr, jaro si dává načas. 
Ty šaty co uvidíte na fotce mám zhruba asi 6 let, jsou sice z tenčího materiálu, ale příjemně se nosí, líbí se mi na nich potisk petrolejové a hnědé.
Děkuji všem za přidané komentáře, pozitivní i negativní, jsem ráda za každý z nich, proto blog píšu o módě, která je hravá a u každého jedinečná, nemusí se každému můj styl líbit a jsme každý jiní, ale chtěla jsem si to zkusit, jak se mi bude v tomto psaní a publikování dařit. 
Děkuji všem a přeji hezký večer 
Today I accommodate working day in green - with a combination of kerosene and kozačkama black handbag. The morning was still cold, so I have not delayed and coat in the afternoon while the sun was, but quite deceived, was a cold wind, spring gives you a time.
The dress you see in the picture I have roughly about 6 years, although the thinner material, but comfortable to wear, I like kerosene on them and brown print.
Thank you all for added comments, both positive and negative, I would like for each of them, so I write a blog about fashion, which is playful and each unique, each is not my style and we like each other, but I wanted to try, as I will be in the writing and publishing to flourish.
Thank you all and have a nice evening


Kabát šitý, šála Orsay, kabelka Reserved, kozačky Baťa, šaty Philip Rusell, košile Top Secret, pásek Reserved, punčocháče, Baťa, hodinky Tommy Hilfiger, korále vintage, naušnice Six
Tailored coat, scarf Orsay, Reserved handbag, boots Bata, Philip Russell dresses, shirts Top Secret Reserved belt, stockings, Bata, Tommy Hilfiger watches, vintage beads, earrings Six

2 komentáře:

  1. dekuji za komentar, koukni kdyztak na muj web www.sienastyle.com a kdyz neco vyberes, dej vedet:)

    OdpovědětVymazat
  2. Tenhle outfit se mi libi moc....saty krasne a mas super postavicku, takze barevne puncochace Ti perfektne sednou.
    Pasek s masli je roztomily.

    www.chicsicily.blogspot.com

    OdpovědětVymazat

Děkuji všem za komentáře