pátek 17. srpna 2012

Nové boty

Je tady další ukázka něčeho nového co jsem si koupila v letních slevách, musím říct, že letos mám asi nejvíce nových věcí právě z letních slev, kupodivu stále trvají, ač už má většina v popředí obchodů tipy na podzim. Slevy byly a stále ještě jsou velmi hojné a opravdu se oplatilo počkat. 
Tento komplet co vám na fotkách předvedu je opět trochu námořnický styl, který je můj nejoblíbenější, ale tentokrát v kombinaci modré a oranžové, protože jsem si právě koupila pruhované boty na klínku, olemované oranžovou stužkou a na zavázání okolo nohy a s ozdobou mašličky. Jsou velmi pohodlné a lehké, i když mám s nimi asi už 190cm : ). K tomu mám legíny s ozdobou kotev a oranžové prodloužené tričko. 
Jak byly u vás úspěšné letní slevy? 
Užijte si hezký víkend a děkuji za moc milé a povzbuzující komentáře:).
It's another example of something new that I bought in the summer discounts, I must say that this year I have about many new things just from summer discounts, surprisingly still persists, even though it has the most shopping tips at the forefront in the fall. Discounts were and still are very plentiful and really rewarding to wait.
This will complete what the pictures show you again is a bit sailor style, which is my favorite, but this time in a combination of blue and orange, because I just bought striped wedge boots, lined with orange ribbon and tying around their feet and ribbons adorn. They are very comfortable and lightweight, even though I've been with them about 190 cm:). To do this I have leggings with ornament and orange elongated anchor shirt.
How successful were you in the summer sales?
Enjoy a nice weekend and thank you for your very kind and encouraging comments :).Sako Terranova, tričko Reserved, leginy Z Chorvatska, boty Mohito, kabelka Orsay, náramky Terranova, náhrdelník vyroben
Terranova jacket, shirt Reserved, leggings From Croatia, Mohito shoes, handbag Orsay Terranova bracelets, necklace made

5 komentářů:

 1. krásny outfit...

  pekné topánočky:)

  mám veľmi rada námornícky štýl

  ja som tiež veľa peniažkov otrieskala vo výpredajoch

  OdpovědětVymazat
 2. Skvělá kombinace, super boty. Sluší ti to.

  OdpovědětVymazat
 3. Bože, to jsou super botky. Škoda jen, že léto končí.

  OdpovědětVymazat
 4. Nádherné boty, ale co mě zaujalo ještě víc - ty dokonale štíhlé nohy :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji všem za komentáře