pondělí 26. listopadu 2012

1. rok s vámi

Ahoj všem, dnes trochu netradičně v barevném písmu a to hned z hlavního důvodu a to, že dnes jsem tady s vámi v blogovém světě celý jeden rok. Začátky nebyly jednoduché a vše jsem se učila za pochodu a snažila se inspirovat vámi a zdokonalovat se, snad se mi to postupem času i trochu podařilo a rádi se vracíte a sledujete mně. K dnešnímu dni je tady přihlášeno 62 pravidelných čtenářů, pro někoho to může být málo, pro mě to je neuvěřitelné a jsem za to moc vděčná. Samozřejmě, že bych chtěla blog neustále zdokonalovat a posunovat ho dál, tak snad se mi to podaří, i když s Google Chrome ještě nejsem úplný kamarád. 
Jako dárek jsem pro vás nachystala 11. zajímavostí, chcete-li tagů, které brázdí všechny možné blogy, já reaguji sice opožděně, ale přece na odpovědi Lucky z blogu Život podle Lucie tady, která mě na závěr článku o sobě nominovala mezi blogerky o kterých by taky chtěla něco vědět. Potěšila mě, tak tady to máte:
 1. vždy už na základce jsem převyšovala půlku třídy a to i kluky, protože měřím 180cmJ.
 2. jsem až možná moc pedant na pořádek a úklid, že i manžel ze mě rosteJ.
 3. Musím jít aspoň jednou týdně obhlídnout obchody, abych byla neustále v obraze a měla o čem psát. Miluji slevy a to kdykoliv a kdekoliv a vymýšlení dárků. 
 4. Když mám nervy,  tak vykulím oči a neustále říkám, že se z toho zblázním a furt dokolaJ.
 5. Mám úchylku neustále po všech všechno uklízet…
 6. Když jsem doma sama, nejraději si nachystám všechny možné módní časáky a pročítám je, k tomu si pustím Sex ve městě a snažím si zapamatovat trendy a zároveň je po přečtení chystám pro mamku, která dělá totéž a potom se o nich bavíme.
 7. Vždy už odmalička jsem hodně ráda vše zapisovala a psala dopisy, tak mi to zůstalo doteď a to ve formě, že vám píšu blog.
 8. Asi  jsem zvláštní, ale skoro nepoužívám kosmetické produkty, jen BB krém na kruhy pod očima a korektor, neodejdu bez balzámu na rty, někdy linky na oči a řasenku, miluji parfémy
 9. Mému manželovi říkám slovensky Juri, jmenuje se Jirka 
 10. Já na vlasy neužívám žádné podpůrné prostředky, jen šampón od kadeřníka značky Framesi  a jednou za čas si udělám masku a zásadně nechávám vlasy uschnou přirozeně.
 11. Momentálně jsem už konečně zdravá a i kontroly dopadly dobře a u tohoto klepu na dřevo, protože už toho bylo docela hodně. 
Tak, trochu jste si o mě něco přečetli a pokud budete chtít vědět něco více, můžete mi napsat do komentářů a ráda odpovím. 
Moji milí čtenáři, moc vám děkuji za komentáře na mé články, jak pozitivní, tak i negativní, to k tomu patří a za názory. Pokud by jste měli nápady co tady změnit a doplnit dějte vědět na mail nebo do komentářů. Děkuji moc a budu se těšit společně na další rok. 
Ahoj Kate 


Hi all, today a little unusual in the font and color of it now and the main reason that today I'm here with you in the blog world for a year. The beginning was not easy, and everything I learned on the fly, trying to inspire you and to improve, hopefully over time I managed a bit and like to return, and follow me. To date, there are 62 registered regular readers, for others it can be a little, for me it is unbelievable and I am so thankful. Of course, I wanted to blog continually improve and move it on, so hopefully I can do it, even with Google Chrome I'm not a complete friend.
As a gift for you, I had set the 11th interest, if you want tags that can plow all blogs, I respond, although belatedly, yet the answers from Lucky Life blog by Lucie here, which I at the end of the article itself was nominated among bloggers about which too would like to know something. It pleased me, so here we go:
 • always already in elementary school, I exceeded half the class, and even boys, because I measure 180cmJ.
 • I may be too pedantic to order and cleaning, that the husband of me rosteJ.
 • I have to go at least once a week watch around stores, I was always in the picture and had nothing to write about. I love discounts anytime and anywhere and inventing gifts.
 • When I have nerves, so vykulím eyes and I always say that out of it and go crazy all the time dokolaJ.
 • I am looking for the deviation of all clean ...
 • When I'm home alone, and would rather we prepare all kinds of fashion časáky and I read them, I'll turn on the Sex and the City, and I try to remember trends and is going after reading for mom who does the same thing and then talk about them.
 • Always an early age I was very glad everything wrote down and wrote letters, so I remained until now in a form that I write a blog.
 • I guess I'm special, but gets used cosmetic products, only BB cream for dark circles under the eyes and concealer, I'm not leaving without a lip balm, sometimes lines on the eyes and mascara, I love Perfume
 • My husband says Slovak Juri, named Jirka
 • I do not take no hair means of support, a shampoo brand of hairdressers Framesi and once in a while I'll always mask and let the hair dry naturally.
 • Currently I am finally healthy controls and even went well and the knock on wood, because it was already quite a lot.
So, a little about me you read something and if you want to know a little more, you can write me in the comments and I will answer.
My dear readers, thank you very much for your comments on my articles, both positive and negative, that belongs to it for the views. If you have ideas what this amend Tell the mail or in the comments. Thank you very much and look forward to another year together.
Hi Kate

12 komentářů:

 1. jéé to je super že slavíš jeden rok! :)) Jen tak dáál
  LL*

  luxylady2.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. To uz je rok....tak velka gratulace.
  Tvuj blog je skvely v tom, ze se neustale vyviji a zlepsuje a za ten rok jsi rozhodne usla velky kus cesty.
  Mimochodem...takovou uchylku na uklizeni bych taky potrebovala...ja jsem zase strasny lenoch:)

  CHIC SICILY

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. děkuji za pochvalu, moc to pro mne znamená a dodává chuť jet dál:)

   Vymazat
 3. To je hezký!!! Hlavně ten první rok...ať jich je ještě o mnoho víc:-)
  A potřebovala bych Tě doma. Potřebovala bych někoho, kdo by po mě jen uklízel a věci přerovnával:-). Já jsem totiž velkej opak Tebe. A když mám nervy, tak na to kašlu ještě víc:-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. děkuji moc, je to milé a jsem ráda, že se ti líbí blog

   Vymazat
 4. haha asi bych te doma potrebovala na ten uklid:)))ja jsem taky lina:))
  jinak gratuluju k vyroci:)
  http://sienastyle.blogspot.it/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. děkuji, jak tak koukám všem se tady hodí má úchylka:)

   Vymazat
 5. Tak gratuluju k výročí! :) Ten čas strašně letí, u mě už to za chvíli taky bude rok. No já mám taky uchýlku..dělat všude bordel :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. děkuji za pochvalu, každý máme úchylku na něco jiného:)

   Vymazat
 6. Gratuluji k výročí blogu! :) Podle některých členů rodiny mám údajně úchylku dělat některé věci v nevhodnou dobu (třeba před odchodem na ples ještě pozalévat kytky apod. :)).

  OdpovědětVymazat
 7. jéééj teší ma, dalšia vysoká holka. Tiež som bola vždy najvyššia, pretože mám niečo nad 180 :-)
  Štýl ženy

  OdpovědětVymazat

Děkuji všem za komentáře