středa 16. ledna 2013

Víkendová procházka na haldu Emu

Hezký večer všem, dnes mám pro vás ukázku fotek ze sobotní procházky na ostravskou haldu Emu. Ptáte se kde to je a co to je? 
Je to halda kuželovitého typu, která se nachází nad centrem Ostravy, její vrchol je červený a tvoří ho prohořela hlušina. Ještě stále hoří. Na fotkách je vidět, že vrchol je bez sněhu, protože tam vyvěrá teplo a pod kopcem je sníh. Vyšlo nám slunečné počasí, tak bylo vidět daleko, ale byla šílená zima. Proto tak hrubý outfit jako: prošívaná zimní bunda s hrubým svetrem, leginy, kozačky, kulich a rukavice, v tašce nechyběla vánoční termoska. Tady opět sněží a nemá tomu být jinak i další dny, tak možná lyže? Jak je u vás? Jak trávíte zasněžené dny? Pěkný večer.
Good evening everyone, today I have for you a sample of photos from Saturday's walk in Ostrava heap Emu. You ask where it is and what it is?
It's a heap cone type, which is located above the center of Ostrava, the top is red and consists of burnt rubbish. Still burning. On the pictures you can see that the peak is snow-free, because there rises the heat and the hill is snow. It came to us sunny weather, so you could see far, but it was crazy cold. Therefore outfit so rude as: quilted winter jacket with a rough sweater, leggings, boots, stocking cap and gloves in a bag not lacking Christmas thermos. Here again it is snowing and not be otherwise other days, so maybe skiing? How about you? How do you spend snowy days? Good evening.

Čepice, bunda, svetr, leginy a rukavice Gate, kozačky Baťa, kabelka Orsay, brýle Elle
Hat, jacket, sweater, leggings and gloves Gate, Bata boots, handbag Orsay, Elle glasses

12 komentářů:

Děkuji všem za komentáře