středa 14. srpna 2013

Zkrácený top

Nedávno jsem četla na portálu OnaDnes o trendu tohoto léta zkrácený top. Abych řekla pravdu, neminulo mě, že se tento top nosí, objevuje se u ostatních blogů a taky jsem v něm pár lidí viděla na ulici. Mne neoslovil. Připadá mi neúplný, vytahaný a nelichotivý postavě. Je jasné, že si tento top mohou dovolit ženy jen se štíhlou postavou. Ale i tak bych si v minimu variant v mé skříni nedovedla představit s čím ho kombinovat, navíc do práce bych ho nemohla vzít vůbec. Nejlevněji jsem ho viděla asi v Gate a New Yorkeru, tak pokud vás někoho tento trend oslovil a sháníte ho, tak v těchto dvou obchodech ho určitě najdete, ale na mě ho neuvidíte. 
Pokud máte problémy s ukládáním komentářů pod mé články, prosím napište na mail. Stále se mi nedaří toto přenastavit. 
Děkuji a přeji hezký večer!
I recently read on the portal OnaDnes on trend this summer truncated top. To tell the truth, did not miss me that this top worn, they occur in other blogs AIU few people saw him on the street. , Spoke to me. It seems incomplete, baggy and unflattering figure. It is clear that this top can afford only women with a slim figure, but even so I in the low variant in my closet imagined with what it combine, in addition to work, I could not take it at all. The cheapest I've seen him around the Gate and the New Yorker, so if you spoke to someone this trend and looking for him, so in these two stores are sure to find it, but I can not see him.
If you have any problems with storing comments below my articles, please write to mail. Still I can not get this corrected. Thank you and have a nice evening!

...

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji všem za komentáře