středa 9. dubna 2014

Aquapark Istebna

Jak nejlépe relaxovat? Doporučuji tento aquapark Istebna, který je hodinu a půl od Ostravy v Polsku. Nově otevřený komplex nabízí, ubytování, restauraci, velký bazén s atrakcemi, výřivky, sauny, málo lidí, čistě sprchy i šatny a příjemné ceny. Cítíte se tam jako v ráji. Dvě hodiny vám bohatě stačí, je to taky jediné místo, které mi pomohlo od vleklé bolesti krční páteře. U komplexu jsou i sjezdovky na lyžovaní a plno turistických tras. Výlet jsme zakončili v Bialsko Biela a obchodním centru Sfera, kde jsem si perfektně nakoupila, ale o tom až příště. 
Hezký večer a tady je pár fotek z bazénu:). 
How best to relax ? I recommend this Istebna water park , which is an hour and a half from Ostrava in Poland. The newly opened complex offers accommodation , a restaurant , a large adventure pool , whirlpool, sauna, few people clean showers and changing rooms and reasonable prices. You feel there like in paradise. Two hours will be more than enough, it's also the only place that helped me from lingering neck pain . U are complex and slopes for skiing and many hiking trails. We ended the trip in Bielsko Biela and commercial center Sfera, where I bought perfectly , but more on that next time. Good evening and here are some photos from the pool :) .

1 komentář:

  1. snad se mi povede tu nechat komentar, sleduji ale komentare se nejak nedari. mej se hezky! pekne misto, i kdyz aquaparky moc nemusim

    OdpovědětVymazat

Děkuji všem za komentáře