čtvrtek 18. prosince 2014

Zdobení stromečku a balení dárků

Zdravím všechny mé čtenáře, které jsem teď zanedbávala. Jelikož se mi blíží termín porodu zítra, tak jsem ještě dnes na poslední chvilku připravila článek o zdobení stromečku a balení dárků. Můžete se podívat jak máme nazdobený stromek, převážně v červené a zlaté barvě. Už několikátý rok máme stromek v květináči a nemůžeme si ho vynachválit, vydrží dlouho, tak že si kouzlo vánoce necháváme třeba i do února. Zítra už bude na světě náš hlavní vánoční dárek syn. Držte nám palce a příští post už snad i s mimi v náručí a s přáním hezkých svátků. Mějte se fajn a vše zvládněte v klidu a pohodě. 
Greetings to all my readers , I now neglected . As I near term birth tomorrow , so today I'm at the last minute has prepared an article on decorating the Christmas tree and gift wrapping . You can see how we decorated the tree , mostly in red and gold . For several year we have a tree in a pot and can not speak highly enough of it , it will last a long time , so that the magic of Christmas letting even February . Tomorrow it will be the world's main Christmas present our son . Keep your fingers crossed and hopefully next post he is a baby in her arms and wishes nice holidays. Have a nice time and it's as easy in peace and quiet .
2 komentáře:

  1. Kate, člověk tu chvíli není a Ty už rodíš? Tak držím strašně moc palce. Ať jste zdraví a šťastní. Všichni tři (teda pokud těch dětí nečekáš víc) :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Mila Kate, preji rychly bezbolestny porod. Potom uz jen same pohodove a klidne chvile. Toto budou ty nejkrasnejsi Vanoce. Tak si je moc uzijte!

    OdpovědětVymazat

Děkuji všem za komentáře