neděle 18. října 2015

Podzimní procházka

Počasí se ještě stále drží, tak se snažím toho využít a být co nejvíc venku a chodit na procházky. Outfit je aktuálně z dneška. Vyzkoušela jsem tzv. šponky, které jistě každý pamatuje z dob kdy jsme byli malí, měl je snad každý na lyže a ven s gumou pod patou. Někdo je nesnášel, někdo miloval, ale já si je nemůžu vynachválit. Koupila jsem si je znovu na jaře v zimních slevách v Zara se vzorem kohoutí stopy. K tomu hrubší svetr z New Yorkeru, lehkou bundu z Top Secret, tvídové holínky z Gate, šál i rukavice. Bylo mi fajn. 
Mějte i vy fajn týden:) a zdravím!

The weather still holds, so I try to take advantage as much as possible and be outside and go for walks. Outfit is currently out today. I tried so. Staples that will surely everyone remembers from the days when we were little, he is just about every ski in and out with rubber under the heel. Someone hated, loved someone, but I can not speak highly enough of them. I bought it again in the spring in winter discounts in Zara pattern rooster tracks. This thicker sweater New Yorker, a light jacket from Top Secret, tweed boots from the Gate, scarves and gloves. It was fine.
Have you too nice week :) and health!
Autumn <3: Things I love about autumn - cosy chunky knits, log fires, candle light, hot chocolate, boots and amazing colours #rockmyautumnwedding @rockmywedding: If you’re looking to hit the water this summer, check out Lake Como in Italy! #summer #vacation #travel:
Creating Fall in 5 Easy Steps! 5 ways to bring Fall in to your home easily, on dreambookdesign.com: Fall Candlelight....: That inspirational girl: An adventure of personal growth — Beautiful Serendipity: a lovely collection: Crazy atumn :) | Vivi & Oli-Baby Fashion Life: Autumn ♥ We all have had our attention focused on all the bad things going on around us. But let us take one moment to remember how beautiful this world is, the gifts God has given us of home and family and all of our blessings. Take a moment to gather around the ones you love, share a mug of coffee or hot cocoa, and just enjoy the moment!! God bless and keep you!:

4 komentáře:

 1. Krásné podzimní fotografie! Doufám, že se ti daří skvěle a hlavně mrněti.

  Šponky rock!

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj! :) Ty ještě bloguješ, to je super. :) Můžeme někdy zajít v Ostravě na kávu. :)
  Za mě šponovky ne, ale já jsem tvrdý odpůrce legín a všeho podobného, tak si to neber osobně. :D
  Jinak moc se mi líbí šála a baret. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Mě by zajímalo, jestli Vám něco říká pojem autorská práva, protože ty fotky různých podzimních zátiší a krajinek 100% nejsou Vaše práce a nevidím nikde uvedeného autora.

  OdpovědětVymazat

Děkuji všem za komentáře