neděle 22. ledna 2012

Včerejší den ...
Krásně jsme si ho s přítelem užili na svahu, opět na Čeladné, kde nebylo moc lidí, sice bylo polo zataženo, ale i tak bylo skvěle a super úprava kopce. 
K večeru jsme šli opět na zápas v basketu tady do Ostravy na NH, bylo fajn, protože jsme vyhráli : ))), na zápas jsem se oblékla trochu sportovně a trochu elegantně, řekla bych možná i trochu žokej s horským svetrem : ))), zase jsem totiž v pátek nakupovala u mojí oblíbené a levné značky Gate, na fotce uvidíte nové legíny a svetr s norským vzorem, dále jsem si koupila čepici taky s norským vzorem, taky bude na fotce a černý kalhotový overal, který uvidíte později, je spíš na teplejší jaro nebo léto,ale možná ho zkusím na ples :)). 
Hezký zbytek neděle a všem děkuji za komentáře, moc mě povzbuzují a ženou dál tvořit tento blog. 
Zdraví Kate 

Yesterday ...
Beautifully We enjoyed it with a friend on the slope, again in Celadna, where not too many people, although it was half cloudy, but it was great and super finish hill.
In the evening we went back to the basketball game here in Ostrava NH, was good because we won:))), the game I put a little bit sporty and elegant, I'd say maybe a little jockey with the mountain jersey:))) , again on Friday because I shopped at my favorite brand and cheap Gate, the picture will see a new sweater and leggings with a Norwegian model, then I also bought a hat with a Norwegian model, I will be in the photo black trousers and overalls, you will see later, more on warmer spring or summer, but maybe I'll try it on the ball :)).
Have a nice rest of Sunday and thanks for all the comments, I'm encouraged to form and a woman on this blog.
health Kate
Čepice New Yorker, šála vintage, kabát šitý, pásek vintage, rukavice Gate, kabelka Orsay, boty Mandarino (italské)
Cap New Yorker, vintage scarf, a coat sewn, vintage belt, gloves Gate, Orsay handbag, shoes Mandarino (Italian)
Svetr Gate, doplněné perlama, přišly mi k tomu vhodné, legíny Gate, kabelka Orsay
Gate sweater, complemented pearls, came to me appropriate, leggings Gate, handbag Orsay
detaily: opět kabelka Orsay, náramek Tommy Hilfiger, prsten Swarovski (zásnubní, lak na nehtech H&M
Details: Orsay again handbag, bracelet Tommy Hilfiger, Swarovski ring (engagement, nail polish H&M

3 komentáře:

 1. TEN SVETR JE UZASNEJ!! a diky za koment:)

  OdpovědětVymazat
 2. není za co, rada pochvalim, kdyz se se mi to libi, ja dekuji taky ahoj : )))

  OdpovědětVymazat
 3. Hm, lyže závidím. Letos jsem ještě neprotáhla své hrany. Ale koukám, že bylo dost málo lidí, což mě fakt udivuje. Určitě jste si to báječně užili ;o)
  Mimojiné, ten svetr je fakt luxusní...! Já a norský vzor. Můj manžílek měl taky krásný svetr s norským vzorem. Ehm. Už ho nemá :DD Nááhodou se srazil :D

  OdpovědětVymazat

Děkuji všem za komentáře