pátek 7. září 2012

Ještě léto

Jsem moc ráda, že se vám líbil minulý článek o trendech na nadcházející podzim. Hodně mně potěšilo, že barvy úplně nezmizí. 
Na fotkách vám ukáži letní outfit, nějak se mi nechce na léto zapomenout:), sytě žluté kraťasy s bílým tílkem a přes něj síťovanou halenku, velmi pohodlné a vzdušné. Škoda, že na další nošení si budu muset počkat až na příští rok, nicméně stejně vám tady budu ještě chvilku letní outfity ukazovat, podzim a zima budou dlouhé: ).
Hezký víkend a děkuji za komentáře
I'm so glad you liked the last article about the trends for the upcoming fall. Much pleased me that the color has completely disappeared.
The photos will show you a summer outfit, somehow I can not forget the summer :), bright yellow shorts with a white vest and mesh blouse over it, very comfortable and airy. Too bad that the next wear I'll have to wait until next year, however well you'll be here for a little summer outfits showing autumn and winter will be long:).
Have a nice weekend and thank you for your commentsKraťasy a tílko H&M, halenka, kabelka a náramek vintage, boty svatební
Shorts and a tank top H & M, blouse, handbag and bracelet vintage wedding shoes

5 komentářů:

Děkuji všem za komentáře