pátek 9. listopadu 2012

Chanel a odjezd 

Hezké dopoledne všem, zdravím vás z hektického balení a přemýšlení co mi ještě schází v kufru a mám nepříjemný pocit, že jsem něco zapomněla, jelikož balím nás oba, je to ještě horší, no musím se uchlácholit tím, že si to v Egyptě můžeme dokoupit. 
Konkrétně nás čeká 8 dní v Egyptě a jeho části Marsa Alam, je to svatební cesta, i když jsme chtěli původně někde do Evropy, ale nikde už není teplo. Pokusím se i tam psát, ale pokud bude problém, tak se tady zase setkáme za týden o víkendu. 
Teď druhá část tohoto postu, je Chanel kombinace z víkendu. Nechtěla jsem jen černo-bílou kombinaci, tak je ozvláštněna hnědým baloňákem a kabelkou. Jak se vám líbí? 
Nově čtenáře vítám a děkuji a stálé zdravím:). Mějte se fajn!

Nice morning everyone greet you from the hectic packing and thinking what do I still lack in the trunk and I have an uneasy feeling that I missed something, because I'm packing both of us, it's even worse, but I have to appease that it can be purchased in Egypt .
Specifically, we will have 8 days in Egypt and parts of Marsa Alam is a honeymoon, even though we originally wanted somewhere in Europe, but there is no heat. I'll try and write there, but if the problem is, so we'll meet here again in a week on the weekend.
Now the second part of this post is a combination of Chanel weekend. I did not just black and white combination, it is highlighted by a brown trench coat and purse. How do you like it?
Newly readers welcome and thank you :) and permanent health. Have a nice time!

Baloňák Top Secret, svetr Mohito, košile New Yorker, kalhoty Terranova, boty Baťa, kabelka vintage
Top Secret raincoat, sweater Mohito, New Yorker shirt, pants Terranova, Bata shoes, vintage handbag


13 komentářů:

Děkuji všem za komentáře