neděle 28. července 2013

Business outfit

V týdnu jsem potřebovala zajet do Hornbachu, tak jsem to spojila cestou z práce. V ten den jsem měla vzhledem k teplému počasí v práci hnědé šité šaty, které jsem už tady měla v jiných ročních obdobích a v jiných kombinacích. Tentokrát jsem si vzala pouze šaty a ozvláštnila jsem je širokým páskem s mašlí na uvázání. K tomu větší tašku a bílé sandálky na klínku s kameny. 
Taky se mi podařily fajn nákupy, ale to až jindy a taky vám ukáži v čem jsem šla bratranci na svatbu. 
Hezký teplý večer a užívejte počasí:)!
In the week I needed to go to Hornbach, so I joined way home from work. On the day I was due to the warm weather at work stitched brown dress that I've had here in other seasons and in other combinations. This time I took the only dress I picked out in a wide belt with ribbon fastening. This larger bag and white wedge sandals with stones.
Also, I was able to fine shopping, but that's another day and I'll show you what I went to cousins ​​wedding. Nice warm evening and enjoy the weather :)!Šité šaty, pásek Reserved, boty Baťa, hodinky Tissot, náhrdelník  a náramky New Yorker, kabelka No name 
Stitched clothes, belt Reserved, Bata Shoes, Tissot watches, necklaces and bracelets New Yorker, handbag No name

9 komentářů:

 1. Ty botičky se mi líbí tentokrát nejvíc. Pásek je velmi zajímavý a perfektně se hodí k šatům.

  OdpovědětVymazat
 2. Sladěno do puntíku a ty jen záříš. Skvělé!

  OdpovědětVymazat
 3. ta kabelka je fakt hnusna. jako fakt hnusna. strasne moc. a fakt ji vyhod, protoze at ji budes nazyvat jakkoliv vzdycky to bude pripominat napodobeninu LV. a je hnusna. hnusna. hnusna.

  OdpovědětVymazat
 4. každému se nemusí líbit, i tak díky za názor

  OdpovědětVymazat
 5. Krásné šaty a ty boty jsou úchvatné!!! Mi se kabelka líbí!!

  OdpovědětVymazat

Děkuji všem za komentáře