úterý 1. července 2014

Má oblíbená žlutá

Léto se nám ne a ne ukázat, tak si jej musím přivolat oblečením a procházkou po louce se skvělým časopisem Instyle, kterému už dávno dávám přednost před fádním ELLE. Po dlouhé době jsem si oblékla bíle jeans, se svetrem, žlutý top, barevné žabky a do ruky pouze časopis a peněženku, kterou jsem dostala od manžela spolu s kabelkou k výročí svatby jsou od ArmaniJ, představím příště. Pro procházce jsme totiž jeli na ovocný trh dokoupit pár zásob. Hezký den :). 
Summer is not us and not show , so I call him clothes and walk through the meadow with a great InStyle magazine , which had long ago I prefer insipid ELLE . After a long time I wore white jeans , a sweater with yellow top, colored flip flops and only magazine in hand and wallet , which I got from her husband , along with a handbag wedding anniversary are Armani introduce next. To walk because we went to the fruit market to buy a few stocks. Have a nice day :) .
Jeans a pásek Terranova, top a svetr H&M, brýle, řetízek a boty Gate, náramek Reserved, peněženka ArmaniJ
 Jeans and belt Terranova , top and sweater H & M , sunglasses , necklace and shoes Gate , bracelet Reserved , Armani J wallet

1 komentář:

  1. jste obdrželi skrytou zprávu ode mě na facebooku. Doufám, že víš anglicky?

    OdpovědětVymazat

Děkuji všem za komentáře