čtvrtek 18. září 2014

Svatba kamarádky

Po dvou letech jsme se s manželem dostali zpět do Žerotínského zámku Novém Jičíně, kde jsme měli svatbu. Vdávala se tam má velmi dobrá kamarádka, která si brala přítele z Turecka. Nádherný zážitek a hlavně krásné prostředí to vše krásně ztvrdilo. 
Na tuto událost jsem si oblékla šifónovou halenku s lodičkovým výstřihem a ozdobnou mašlí a k tomu ze stejného materiálu skládanou sukni s drobnými puntíky, cítila jsem se v tom úžasně, lehce, jemně. Musím podotknout, že obě věci mam šité od mamky, tak o to víc jsem potěšená z reakce okolí. Vzhledem k mému pokročilému těhotenství vybírám ne úplně upnuté oblečení, ale stále své bez změn velikostí před těhotenstvím. Hezký slunečný den všem :). 
P.S. Děkuji Market za krásný zážitek! 
 After two years, my husband and I got back to New Jicin Žerotínský Castle , where we were married . She got married there's a very good friend , who took a friend from Turkey. Wonderful experience and most beautiful environments all beautifully confirmed .
At this event , I wore a chiffon blouse with a boat neckline and a decorative bow and from the same material pleated skirt with tiny polka dots , I felt amazing in it , lightly , gently . I must say that the two things I have sewn by moms , so the more I am pleased with the reactions of others. Due to my advanced pregnancy I choose not completely clamped clothes , but still without changing its size before pregnancy. Nice sunny day everyone :) .
P.S. Market Thank you for a wonderful experience!
1 komentář:

Děkuji všem za komentáře