sobota 19. května 2012

SPA  
Zdravím vás v tomto krásném počasí, první plán na včerejší den jsme stihli a jeli s přítelem do termálních lázní do polské Wisly, je to v jednom nádherném hotelu, ale ten jsem vám už tady jednou popisovala, moc hezky jsem si odpočinuli a nabrali síly na další pracovní povinnosti. 
Pro tento den jsem se oblékla ještě trochu tepleji, protože jsme od rána byli pryč a tepleji bylo až odpoledne. Měla jsem opět mou oblíbenou kombinaci, modro-bílo-červenou, ale z červené na fotkách jsou vidět jen baleríny, sako jsem zapomněla nafotit : ). Kosočtvercový svetr, tunika, bílé jeans a baleríny a moje zmiňovaná modrá kabelka. 
Do Krakowa nám to nakonec nevyšlo, ale těšte se na fotky z pikniku. 
Hezký zbytek víkendu a co jste podnikali vy? Pa 
SPA
I greet you in this beautiful weather, the first plan yesterday we managed and went with a friend to the thermal baths in the Polish Wisla, this is one beautiful hotel, but that I've been here once described, very nice, I rested and took power in other duties.
To this day I dressed a little warmer, because we were away from the morning and it was warmer in the afternoon. I was once again my favorite combination, blue-white-red, but red in the photos are visible only ballerinas, jacket, I forgot to shoot:). Diamond sweater, tunic, jeans and white ballerina and mentioned my blue bag.
In Krakow we ultimately failed, but enjoy the photos from the picnic.
Have a nice weekend and the rest of you, take you? Pa
Svetr Benneton, tunika Gate, pásek Ann Christine, jeans Terranova, baleríny Baťa, kabelka, brýle C&A, náušnice vintage

Benneton sweater, tunic Gate, Ann Christine belt, jeans Terranova, Bata ballerina, handbag, sunglasses C & A, vintage earrings

4 komentáře:

Děkuji všem za komentáře