pátek 8. června 2012

Modro - růžová
dnes vám představím pohodový komplet, který se skládá z růžových legin, modré košile, saka a kabelky, je to má oblíbená kombinace, kvůli pohodlnosti klidně v tom můžu jít po práci na kafe, nákup, cokoliv. Není v tom horko a při počasí trochu pod mrakem, ideální. 
Užijte si víkend a Předem se omlouvám za možné prodlevy s příspěvky, svatební příspěvky vrcholí : ).
Blue - pink
Today I will introduce you cool set, which consists of pink leggings, blue shirts, jackets and handbags, it's my favorite combination for comfort easily as I can go after work for coffee, shopping, whatever. There's hot and the weather a bit cloudy, perfect.
Enjoy the weekend and I apologize in advance for possible delays with posts, culminating wedding posts:).Sako Terranova, košile Ann Christine, leginy New Yorker, boty Nest, kabelka New Yorker, sponka Levné knihy 
Sako Terranova, Ann Christine shirts, leggings New Yorker, Nest shoes, handbag New Yorker, clip Cheap books5 komentářů:

 1. Moc pekne...nahderne barevne ladeni.
  Ta kabelka je naprosto paradni a kosile jakbysmet.
  CHIC SICILY

  OdpovědětVymazat
 2. Moc se mi líbí ta modrá košile s tou růžovou kabelou. Kate, kdy se vůbec vdáváš?

  OdpovědětVymazat
 3. Stále držím pěsti s přípravami. Budeš mít krátké šaty s tak krásnýma nohama? jen žertuju.... tobě prostě legíny sluší

  OdpovědětVymazat
 4. Já se omlouvám jestli se někoho dotknu, ale podle mě legíny nejsou kalhoty. A škoda, že ta košile není delší, aspoň pod zadek. Vypadalo by to lépe. :) Ale samozřejmě je to tvoje volba, když se v tom cítíš o.k. Já taky nosím věci, které se nemusí každému líbit. :)

  OdpovědětVymazat
 5. Hezká kabelka i botky. A stejně jako Dáša se přikláním k delšímu hořejšku k legínám. Ale je to věc vkusu, hlavní je, když se člověk cítí dobře. :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji všem za komentáře