čtvrtek 28. března 2013

Slevy v H&M

Hezký večer všem! Je tady  post o mých oblíbených slevách. O víkendu jsem zavítala do H&M, kam chodím pravidelně a potěšily mě slevy zimních věcí: rukavic, šál, bot, teplých svetrů, šatů a sukní. Nemohla jsem tam nechat kožené rukavice tmavě fialového odstínu, které jsem našla za 70 Kč, bohužel na fotce vypadají jako hnědé. Jako další mě upoutaly mohérové šedé šaty s dlouhým nabíraným rukávem, se zajímavou ozdobou na zádech-slzou s perlou. Ty šaty stály pouhých 200 Kč. Vynosím je určitě ještě teď ve stále chladném a sychravém počasí klidně s košilí, tričkem, halenkou, barevnými punčochami a kotníkovými kozačkami. Hodí se jak do práce, tak na kafe, i na večírek třeba jen na holé tělo. Tímto chci opět ukázat, že se dá nakoupit levně a stylově. 
Hezký pátek a vstup do prodlouženého víkendu:). 
Good evening all! There's a post about my favorite discounts. This weekend I visited the H & M, where I go regularly and delighted me discount winter items: gloves, scarves, boots, warm sweaters, dresses and skirts. I could not leave them leather gloves, dark purple hue, which I found for 70 CZK, unfortunately the picture look like brown. As another caught me gray mohair dress with a long full sleeves with interesting decoration on back with pearl-tear. The clothes were a mere 200 CZK. Wear is even now still in the cold and chilly weather with calm shirts, blouse, colorful tights and carpal boots. It is suitable both for work and for coffee, even if only for a party on the bare body. This again I want to show that you can buy cheaply and with style.
Have a nice Friday and entry into the long weekend
:).

rukavice, šaty H&M, rtěnka Yves Rocher
Gloves, H & M dress, lipstick Yves Rocher

11 komentářů:

 1. Moc hezké úlovky. :)
  Těším se na outfity!

  OdpovědětVymazat
 2. Hi, Lovely blog, I love H & M , i have just started to follow you, would you like to follow me too? xxxx

  OdpovědětVymazat
 3. I really love the outfit because dresses are my favorite things to wear.I'm your newest follower! Please check out my blog and follow me too if you like it :)

  http://perlasancheza.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 4. nice outfit! I'm following you. I really hope you to the same!

  OdpovědětVymazat
 5. I love this outfit! Nice gloves!

  Do you want to follow each other in Bloglovin and GFC?

  All the best,
  http://vgolove1.blogspot.ru

  OdpovědětVymazat
 6. the burgundy leather gloves and the grey dress is gorgeous together!

  OdpovědětVymazat

Děkuji všem za komentáře