úterý 12. března 2013

Úterý :)

Miluji takové ty drobnosti, blbůstky, maličkosti co tvoří domov domovem. Zrovna dnes jsem se byla namátkou kouknout do oblíbeného obchodu Levných knih. Krom knih tam chodím hlavně na dekorace do domácnosti a teď tam nově dovezli i košíky, slaměné ozdoby, levandulové srdíčka na pověšení do skříně, nebo na provonění pokoje. Tyto drobnosti dělají byt útulný. Navíc tam to stojí pár korun. Ne jako v Bella Rose, nebo jiné obchody inspirací. Milují selský styl bydlení a tyto ozdoby mi to hodně připomínají. Nafotila jsem vám pár dekorací z mého bydlení. Pokud budete chtít na tomto blogu číst články i o stylu bydlení, napište mi prosím do komentářů. Další část fotek bude z úžasných polských stránek klik. Hezký večer všem a děkuji za komentáře:).
I love these little things, blbůstky, trivia what makes home home. Just today I was randomly peek into your favorite store cheap books. Besides the books I go there mostly for decoration in the home, and now there recently and brought baskets, straw ornaments, lavender hearts to hang in the closet, or the embalming room. These little things make the apartment cozy. Plus there's worth a few bucks. Not like the Bella Rose, or other business inspiration. Love the rustic style living and these ornaments remind me a lot. I took you a few decorations in my living. If you want to read on this blog articles as well as style of living, please let me know in the comments. More photos will be part of the amazing Polish sites click. Good evening everyone and thank you for the comments :).
Srdíčko i pytlík plněné levandulí, nový řetízek z Gate, ozdoba na prostírání vše Levné knihy
Heart and a bag filled with lavender, a new chain of Gate, garnish Serving all Cheap Books            Lucerna KIK, svíčka Ikea/KIK lantern, candle Ikea

2 komentáře:

 1. Que bonitos detalles!!
  Saludos
  http://judithbysucre.blogspot.com.es

  OdpovědětVymazat
 2. interesting post
  I´m following you! Hope you´ll follow me back.
  www.bebagottel.blogspot.com

  OdpovědětVymazat

Děkuji všem za komentáře